Oferta

Import samochodów z Niemiec

Pojazdy używane z Niemiec cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Aby wyjść naprzeciw klientom nasza firma DMLAND rozszerza horyzonty i oferuje import samochodów z Niemiec wiadomego pochodzenia. Korzenie niemieckie i więzi rodzinne właściciela umożliwiają od lat śledzenie Niemieckiego rynku w handlu samochodami osobowymi, dostawczymi i przyczepami.

Oferowane przez nas samochody posiadają udokumentowane przebiegi oraz są odkupowane od sprzedawców prywatnych jak i autoryzowanych serwisów m.in. VW, AUDI, BMW, FIATA, FORDA najczęściej w okolicach Frankfurtu nad Menem. Diagnozujemy pojazd przed zakupem na stacjach diagnostycznych TUV, a także sprawdzamy całą elektronikę przy pomocy profesjonalnego komputera samochodowego. Ponadto karoseria pozostaje sprawdzona miernikiem grubości lakieru. Dużą wagę przykładamy do uczciwości i lojalności wobec kupującego. Oferujemy samochody na każdą kieszeń. Wystawiamy fakturę VAT. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2% wartości. Pomagamy w rejestracji samochodu. Sprzedajemy za gotówkę, a w razie potrzeby oferujemy zaufane placówki bankowe do organizacji środków na wymarzony pojazd. Pełna oferta zawarta w serwisach allegro, otomoto oraz olx.


Masz pytania? Zadzwoń: 792 836 187

Transport

DMLAND oferuje transport z kierowcą Fordem Transitem platformą o wymiarach 4,2m długiej x 2,1m szerokiej z wyciągarką , burtami oraz plandeką zakładaną na stelażu w razie potrzeby pokrycia ładunku o wysokości 2,2m oraz najazdami. Dopuszczalna ładowność pojazdu to 1500kg. Transport krajowy pojazdem MAN z HDS o ładowności 6 T. Paka 2,2m x 5,60m.

Doświadczony kierowca z uprawnieniami. Znający topografie naszego kraju oraz krajów UE dowiezie towar bezpiecznie na czas i miejsce.

Przewóz dotyczy:

Dysponujemy zestawem Ford Transit z hakiem, Viaboxem +laweta dwuosiowa ciągana uchylna hydrauliczna o ładowności 1600kg. Wynajmujemy lawetę uchylną- hydrauliczną o ładowności 1600kg.

Konkurencyjne ceny ustalane telefonicznie. Zależne od ilości kilometrów do przebycia.


Masz pytania? Zadzwoń: 792 836 187